۸ تکنیک برای بالا بردن بازدید استوری های اینستاگرام

یکی از روش ها­ی موثر برای برقراری ارتباط با دوستان و فالوورها، گذاشتن استوری در پیج اینستاگرام است. البته زمانی کاربردی است که دیده شود و بازدید بالایی داشته باشد. در ادامه این مقاله چند روش برای بالا بردن میزان بازدید استوری ها را معرفی می کنیم.

۱- استفاده از هشتک های مناسب

هشتک ها یکی از راه های خوب برای بهتر دیده شدن پست های اینستاگرام هستند. اما آیا می دانید از این روش برای استوری ها نیز می توان استفاده کرد؟ استفاده از هشتک مناسب و مرتبط در استوری باعث افزایش بازید آن می شود. برای هر استوری تنها مجاز به گذاشتن ۱۰ هشتک هستید، البته همین تعداد نیز برای دیده شدن کافی است.

۲- لوکیشن گذاری

یکی دیگر از تکنیک های موثر در افزایش بازدید استوری، استفاده از تگ لوکیشن است. زمانی که یک کاربر به دنبال مکانی خاص میگردد، پست هایی که دیگران در مورد آن مکان گذاشته اند را نیز می بیند. از آنجایی که اینستاگرام محتوای تولید شده توسط کاربران، در مورد مکان و فضاهای مختلف را به نمایش می گذارد، شانس بالایی برای دیده شدن دارید.

۳- پاسخ دادن به پیام ها

خیلی از کاربران در ارتباط با استوری که گذاشته اید، پیام هایی برایتان ارسال می کنند، و شما برای اینکه اعتماد آنها را جلب کنید بهتر است پیام آنها را پاسخ دهید. شاید از نظر شما کار بیهوده ای باشد، اما برای کسی که پیام را فرستاده اهمیت زیادی دارد، این کار می تواند شروع یک ارتباط خوب با فالوورهایتان باشد و باعث شود کاربر تمایل داشته باشد پست های بعدی شما را نیز نگاه کند. این نکته را بخاطر داشته باشید که تعامل و ارتباط، همیشه یکی از روش های خوب برای جلب توجه و اعتماد دیگران است.

پاسخ دادن به پیام ها_تکنیک های بالا بردن استوری اینستاگرام

۴- هایلات کردن استوری های مهم

زمانی که مطلبی را در اینستاگرام، استوری می کنید تنها ۲۴ ساعت فرصت دیده شدن دارد، بعد از به طور خودکار حذف می شود و اگر کسی در این مدت اینستاگرام را چک نکند، بدون شک دیدن محتوا را از دست می دهد. اما راه حل این مشکل چیست؟ اگر بتوانید استوری های خود را برای زمان نامحدودی در پیج قرار دهید، قطعا تعداد بازدیدهایتان نیز افزایش می یابد. برای این کار می توانید استوری هایی که برایتان مهم هستند را هایلات کنید و در قسمت پایین بیوگرافی پیج تان قرار دهید، این باعث می شود کاربر هر زمان که بخواهد از آنها بازدید کند.

۵- انتخاب بهترین زمان برای انتشار استوری

اگر برایتان مهم است افراد زیادی استوری هایی که در اینستاگرام می گذارید را ببینند، باید زمان مناسب برای این کار را بدانید. اگر زمانی استوری بگذارید که اکثر فالوورهای شما فعال و در اینستاگرام حضور دارند، امکان دیده شدن بالا می رود. وقت شناسی یا به روز بودن عامل مهمی در موفقیت این  بخش است. معمولا بهترین زمان برای آپلود یک استوری بین ساعت ۹ صبح تا ۴ عصر است، البته بازهم بستگی به منطقه زمانی فالوورهای شما دارد. همیشه این امکان وجود ندارد که در زمان مناسب استوری بگذارید، ولی حواستان باشد که در بدترین زمان ممکن نیز نباشد. با بررسی و شناخت فالوورهایتان می توانید بهترین وبدترین زمان را پیدا کنید.

۶- تگ کردن فالوورها

تگ کردن فالوورها و دوستانتان در استوری هایی که می گذارید یک روش خوب برای افزایش بازدید است، در هر استوری مجاز به تگ کردن ۱۰ نفر هستید. هنگامی که دیگران را تگ می کنید آنها یک اعلان دریافت می کنند و می توانند آن را به استوری های خود اضافه کنند با این کار ممکن است فالوورهای آنها تمایل پیدا کنند که شما را دنبال کنند. هیچوقت کسانی که نمی شناسید و فالوور شما نیستند را تگ نکنید.

تگ کردن فالوورها_تکنیک های بالا بردن بازدید استوری

۷- گذاشتن استوری بدون وقفه

آیا به طور مرتب و هرروز استوری می گذارید یا هر از چندگاهی و زمانی که لازم باشد؟ انجام این کار به طور مرتب، یکی از نکات مهم برای افزایش بازدید است. زمانی که برنامه ثابت و منظمی برای استوری داشته باشید به کاربران نشان می دهید برایتان اهمیت دارند و باعث جلب اعتماد آنها می شوید.

۸- گذاشتن استوری های قابل اشتراک گذاری

اشتراک گذاری تنها برای خدمت رسانی نیست، بلکه گاهی باعث رشد و پیشرفت نیز می شود. اگر بتوانید فالوورهایتان را تشویق کنید که استوری شما را در پیج خودشان به اشتراک بگذارند، امکان بالا رفتن بازدیدهایتان خیلی بیشتر می شود. پست کردن این مدل، یکی دیگر از روش های افزایش بازدید است، به عبارتی استوری ها باید به گونه ای باشند که همه بتوانند با آنها ارتباط برقرار کنند. با افزایش اشتراک گذاری، امکان بهتر دیده شدن و جذب فالوور نیز بالا می رود. یک ایده خوب دیگر، گذاشتن نام کاربری در استوری است که به نوبه خود می تواند مفید باشد.

حال که با روش های کاربردی و مختلف برای افزایش بازدید استوری آشنا شدید، می توانید با به کار گیری آنها سبب بهتر دیده شدن و جذب فالوور شوید.

منبع: http://www.makeuseof.com