۵ نمونه از بهترین ویرایشگرهای آنلاین فیلم

نرم افزارهای کاربردی زیادی برای ویرایش فیلم وجود دارد، اما اکثر آنها قیمت بالایی دارند و ضمن اینکه کار کردن با آنها نیز راحت نیست. اگر تمایلی به استفاده از نرم افزارهای پیچیده برای ویرایش فیلم ندارید، توصیه می کنیم در ادامه مقاله با ما همراه باشید، زیرا قصد داریم چند ویرایشگر رایگان و کاربردی را معرفی کنیم. می توانید بدون استفاده از نرم افزاری خاص و تنها با کمک این پنج ویرایشگر، هر ویدئویی را که بخواهید ویرایش و در جاهای مختلف استفاده کنید.

ویرایشگر فیلم

۱.ویرایشگر فیلم FlexClip

اولین موردی که قصد معرفی آن را داریم، ویرایشگر آنلاین FlexClip  با قابلیت های مختلف، مناسب افراد مبتدی و دیگر کاربران است. پشتیبانی از قالب های مختلف این امکان را فراهم کرده است که بتوان برای موقعیت ها و موارد مختلف از آن استفاده کرد. برخورداری از ۱۳ حوزه و دسته بندی مختلف کمک می کند که بتوانید ویرایش فیلم را از همان ابتدا و به صورت حرفه ای یاد بگیرید.

ویرایشگر flexclip_ ویرایشگر فیلم

اگر به دنبال ابزارهای ساده هستید، ویرایشگر FlexClip این امکان را برایتان فراهم کرده است، ساختGIFs ، برش و ادغام ویدئو، افزودن متن یا موزیک و استوک فوتیج، چند نمونه از قابلیت های ویرایشگر هستند، که به صورت رایگان به همه آنها دسترسی دارید البته با شرایطی خاص، برای مثال می توانید ویدئوهای رایگان را تنها با کیفیت ۴۸۰ پیکسل و زمان حداکثری یک دقیقه ای دانلود کنید. همچنین ویدئو شامل واترمارک و مقدمه ای برای معرفی نرم افزار است. علاوه بر این اگر می خواهید از استوک فوتیج استفاده کنید، می توانید برای هر پروژه تنها از یک فوتیج و برای حداکثر ۱۲ پروژه استفاده کنید.

خوشبختانه داشتن گزینه های پریمیوم این امکان را فراهم کرده است که بتوان این محدودیت ها را حذف کرد. دانلود ویدئو با کیفیت وضوح بیشتر، داشتن استوک فوتیج بیشتر، فیلم های طولانی تر و خیلی موارد دیگر، با قیمت های مختلف در دسترس هستند.

۲.ویرایشگر فیلم InVideo

گزینه بعدی که قصد معرفی آن را داریم ویرایشگر آنلاین InVideo، که شامل ابزارهای متنوعی برای ویرایش فیلم است. اگر می خواهید فیلم های پر بازدیدی داشته باشید یا اگر قصد دارید کاری را از ابتدا شروع کنید ویرایشگر invideo همان چیزی است که نیاز دارید. جست و جو به کمک این قالب ها خیلی راحت است، فرقی نمی کند دنبال چه چیزی هستید، پیدا کردن یک شکل مناسب برای قالب تان نیز آسان است. همچنین، جالب توجه ترین قالب های این ویرایشگر، گزینه های تبدیل متن به ویدئو هستند، که قالب های قصه گو نیز نامیده می شوند، متن شما را در صدر قرار می دهند تا مورد توجه قرار بگیرد.

ویرایشگر InVideo کاملا رایگان است، اما همه فیلم هایی که با این برنامه ویرایش می کنید شامل واترمارک هستند. برای حذف این موارد چندین گزینه پریمیوم در دسترس است.

ویرایشگر invideo_ویرایشگر فیلم

۳.ویرایشگرWeVideo

این ویرایشگر یکی از بهترین ویرایشگران این لیست است. این ویرایشگر در کنار ویژگی هایی مثل بومی سازی و قابلیت های خوبی که دارد، مثل دیگر موارد ذکر شده در این لیست معایبی نیز دارد. هر زمان که احساس کردید فیلم نیاز به ویرایش دارد، حساب شما روی ویندوز، مک و موبایل در دسترس است. به علت پشتیبانی از ویژگی های پیشرفته ای مثل پرده سبز یا کروماکی می توانید به راحتی یک ویدئو برای وب سایت ها و رسانه های اجتماعی آماده کنید. قالب های از پیش ساخته شده و درگ و دارپ، مثل ابزارهایی برای ضبط صفحه، وب کم و میکروفون مناسب هستند.

ابزارWeVideo_ویرایشگر فیلم

نسخه رایگان این ویرایشگر شامل واترمارک است و در ماه می توانید تنها یک فوتیج پنج دقیقه ای منتشر کنید. مثل موارد قبل، این نسخه نیز گزینه های پریمیوم دارد که می تواند این محدودیت ها را برطرف کند. نسخه پریمیوم شامل فیلم های طولانی تر، فضای ذخیره سازی آنلاین بیشتر، رزولوشن بهتر و خیلی موارد بیشتر.

۴.ویرایشگرWave.Video

ویرایشگرWave.Video با تنوع قالب های مختلف و فوتیج های زیاد، دست کاربر را در انتخاب باز گذاشته است. یکی از ویژگی های خوب این ویرایشگر داشتن تنظیمات پیش فرض قابل توجه است.

برای کسانی که به دنبال راه اندازی یک کسب و کار هستند و همچنین داشتن یک تصویر ثابت برای فیلم ها می تواند مفید باشد. این ویرایشگر دارای قالب ها متنوع و فوتیج های زیاد برای استفاده است.

ویرایشگرwave-video_ویرایشگر فیلم

۵.ویرایشگر Video Toolbox

آخرین موردی که قصد معرفی آن را داریم، ویرایشگر رایگان Video Toolbox است که تفاوت هایی با دیگر گزینه ها دارد، اول اینکه فاقد نسخه پریمیوم می باشد و البته هیچ واترمارکی نیز نشان نمی دهد. این ویرایشگر نسبت به بقیه کمتر مورد توجه کاربران قرار دارد.

ابزارvideo Toolbox_ویرایشگر فیلم

ویرایش ویدئو یک مهارت خلاقانه و ظریف است و تفاوتی نمی کند که این کار را با ابزارهای رایگان انجام دهید یا برنامه های گران قیمت.

منبع: http://www.makeuseof.com